Nie masz jeszcze usług Netii? Zadzwoń do nas
53 328 32 63 /  51 981 93 93
(poniedziałek-piątek 9-20, sobota-niedziela 9-13)

 

PROMOCJE

    /    PROMOCJE    /    TELEWIZJA   /    INTERNET    /    DLA STUDENTÓW    /    TELEFON    /    SALONY SPRZEDAŻY    /    KONTAKT   


Internet przez 3 miesiące za 1 zł

Internet Stacjonarny w wariantach dopasowanych do Twoich potrzeb wraz z zaawansowanym routerem Netia Spot bez dodatkowych opłat. Skorzystaj z aktualnej promocji, ciesz się najszybszą i najtańszą usługą.
 

Internet Internet 100 Internet 300 Internet 900
Promocja 1 zł
przez 3 miesiące!
1 zł
przez 3 miesiące!
1 zł
przez 3 miesiące!
Abonament
na 24 miesiące
od 4 miesiąca
49,90 zł
od 4 miesiąca
69,90 zł
od 4 miesiąca
89,90 zł
Router WiFi 0 zł 0 zł 0 zł
Aktywacja jedyne 29 zł jedyne 29 zł jedyne 29 zł


Jak kupić usługi Netii?

Sprzedaż usług
telefonicznie
53 328 32 63
on-line, zostaw kontakt
oddzwonimy
lokalnie
w Salonie Netii
     

ZADZWOŃ

WYPEŁNIJ

LOKALIZACJE


Dodatkowo w ofercie

Netia Spot za 0 zł

Bezprzewodowe serce Twojego domu lub biura. Wreszcie możesz pozbyć się plątaniny kabli i wygodnie korzystać z sieci w dowolnym miejscu. Teraz cała rodzina może wspólnie surfować po internecie. Nieważne, czy korzystasz z komputera stacjonarnego, laptopa, drukarki, smartfonu, telewizora czy konsoli do gier – wszystkie urządzenia perfekcyjnie współpracują z Netia Spotem.
 

Fon WiFi za 0 zł
 


Fon jest globalną siecią WiFi stworzoną przez ludzi z całego świata. Każdy z członków społeczności Fon zgadza się by dzielić niewielką część swojego domowego WiFi. W zamian otrzymuje dostęp do WiFi w ponad 13,4 mln miejsc w Polsce i na całym świecie, bez dodatkowych opłat. W Polsce Netia jest jedynym operatorem oferującym usługę Fon.
 


Niniejsza informacja nie stanowi Oferty Handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie do zawarcia umowy. Wszystkie informacje są oparte na SWP Netia S.A. i Internetia Sp. z o.o. dostępnych w najbliższym Salonie. Ceny i promocje obowiązują w ramach infrastruktury Grupy Netia przy korzystaniu z e-Faktury. Oferta ograniczona terytorialnie.
 

Blog